www.99theme.com
www.99theme.com
Tlačiť E-mail

V ý s l e d k y   2 0 1 7 / 2 0 1 8

MAJSTROVSTVÁ SVETA WGKF 2017 - BUKUREŠŤ 13-17.9.2017

1.MIESTO

ANNAMÁRIA VALOVÁ

kata do 14 rokov

3.MIESTO

ŠIMON PRIEVOZNÍK

kata do 14 rokov

 

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA KADETOV A JUNIOROV 2.12.2017
3.MIESTO BIANKA SUCHÁ kumite 14-15r. do 54kg

 

3. kolo AKKB Bratislavského pohára v karate - Majstrovstvá Bratislavy detí a žiakov  06.05.2018

1.miesto Matej Chrvala
Agility chlapci 6 roční
2.miesto Adam Harajka
Agility chlapci 6 roční
3.miesto Matúš Bučko Agility chlapci 6 roční
3.miesto Nina Halama Kata ml.ž.8-9 rokov začiatočníčky

 

GRAND PRIX ŽILINA 28.4.2018

3.miesto Samuel Potrok kumite 12-13r do 50kg
3.miesto Bianka Suchá kumite 14-15r do 54kg

 

2.kolo AKKB - Viničné - 8.4.2018
1.miesto Matúška Tomáš Agility chlapci 6 roční
1.miesto Buchman Michal Kumite 12-13 rokov do 45kg
1.miesto Suchá Bianka Kata kadetky 14-15 rokov
2.miesto Kostolanská Lilien Agility dievčatá 7 ročné
2.miesto Siget Filip Agility chlapci 7 roční
2.miesto Verčimak Martin Agility chlapci 6 roční
2.miesto Cséfalvay Peter Kumite 10-11 rokov do 30kg pokročilí
2.miesto Kaleta Filip Kumite  12-13 rokov do 45kg
2.miesto Prievozník Šimon Kumite kadeti 14-15 rokov do 63kg
2.miesto Prievozník Šimon Kumite kadeti 14-15 rokov do 70kg
3.miesto Blinka Slavomír Agility chlapci 6 roční
3.miesto Harajka Adam Agility chlapci 6 roční
3.miesto Cséfalvay Pavol Kumite 10-11 rokov do 30kg pokročilí
3.miesto Kolnik Daniel Kumite 12-13 rokov nad 55kg
3.miesto Piešťanská Dominika Kumite 8-9 r. nad 37kg začiatočníčky
3.miesto Suchý Filip Kumite 10-11 rokov do 35kg pokročilí
3.miesto Suchý Filip Kumite 12-13 rokov do 40kg
3.miesto Tahotná Petra Kumite  8-9 rokov do 37kg pokročilé
3.miesto Suchá Bianka Kata kadetky 14-15 rokov

 

MAJSTROVSTVÁ SR - SHITO RYU 7.4.2018 Dunajská Streda
1.miesto Cséfalvay Pavol kumite 10-11 rokov -30kg
2.miesto Potrok Samuel kumite chlapci 12-13 rokov -50kg
3.miesto Tahotná Petra Kumite dievčatá 8-9 rokov +32kg
3.miesto Suchý Filip Kumite chlapci 12-13 rokov -38kg
3.miesto Potrok Samuel kata chlapci 12-13 rokov
3.miesto Buchman Michal kata chlapci 12-13 rokov

 

SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV 3.KOLO
STARÁ ĽUBOVŇA 24.3.2018

3.miesto Cséfalvay Peter kumite st.ž. 10-11rdo 30kg pokročilí
5.miesto Cséfalvay Pavol kumite st.ž. 10-11rdo 30kg pokročilí

 

OTVORENÉ M-ZsZK 17.3.2018 - Nesvady
1.miesto Filip Suchý
Kumite st.žiaci 10-11 rokov do 35kg
3.miesto Bianka Suchá Kumite kadetky 14-15 rokov do 54kg
3.miesto Bianka Suchá Kumite juniorky 16-17 rokov do 53kg

 

SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV 2.KOLO PARTIZÁNSKE 3.3.2018
2.miesto Tahotná Petra kumite ml.žiačky 8-9 rokov -37kg
3.miesto Cséfalvay Peter kumite st.ž. 10-11rdo 30kg pokročilí

 

Bratislavský pohár 25.2.2018  - Viničné
1.miesto Tahotná Petra kumite ml.žiačky 8-9 rokov +37kg
3.miesto Tahotná Petra kumite st.žiačky10-11r do 35
2.miesto Glasnak Martin kumite st.ž. 10-11 r. do 40kg pokročilí

 

ORAVA CUP 24.2.2018  - Dolný Kubín
1.miesto Tahotná Petra kumite ml.žiačky 8-9 rokov +32kg
3.miesto Tahotná Petra kumite st.žiačky10-11r do 35
2.miesto Cséfalvay Pavol kumite st.žiaci 10-11 rokov -30kg

 

GRAND PRIX BRNO 18.11.2017
1.miesto Annamária Valová PN kata 12-13
1.miesto Biana Suchá VRB kumite 14-15 do 50kg
1.miesto Biana Suchá VRB kumite 14-15 nad 50kg
1.miesto Filip Suchý VRB kumite 8-11r do 36kg
1.miesto Petra Tahotná VRB kumite 8-11r do 35kg
2.miesto Samuel Potrok PN kumite 12-13 do 50kg
2.miesto Marko Klement PN kumite 14-15 do 61kg
3.miesto Viktória Železňáková PN kumite 8-11r do 35kg
3.miesto Cséfalvay Pavol PN kumite 8-11r do 36kg
3.miesto Michal Buchman PN kumite 12-13 do 50kg
3.miesto Šimon Prievozník VRB kata 12-13
3.miesto Martin Glasnák VRB kata 8-11
3.miesto Biana Suchá VRB kata 14-15
4.miesto Filip Kaleta PN kata 12-13




1.KOLO BÚK - VINIČNÉ - 1.10.2017
1.miesto Tahotná Petra VRB Kumite 8-9 r do 37kg pokročilé
2.miesto Suchý Filip VRB Kumite 10-11r do 35 pokročilí
3.miesto Železnáková Viktória PN Kumite 10-11r do 35 kg pokročilé
3.miesto Suchá Bianka VRB Kata 14-15r
3.miesto Kolnik Daniel PN Kumite 12-13rnad 55kg
3.miesto Cséfalvay Pavol PN Kumite 10-11r do 30kg pokročilí
 
2011 SEIGOKAN © Firma WebSupport.sk sponzoruje tento hosting