www.99theme.com
www.99theme.com

V Ý S L E D K Y   2 0 1 6 / 2 0 1 7


MAJSTROVSTVÁ EURÓPY EGKF 2016 - STEYR 15-18.9.2016
1.MIESTO ANNAMÁRIA VALOVÁ kata do 12 rokov
3.MIESTO ŠIMON PRIEVOZNÍK kata do 14 rokov






MAJSTROVSTVÁ EURÓPY Šito Ryu - Nové Zámky 15.6.2017
3.miesto Tahotná Petra Kumite ml.žiačky do 32kg






MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA Šito Ryu Šurany 30.5.2017
3.miesto Tahotná Petra Kumite ml.žiačky do 32kg



MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA KOŠICE 14.5.2017
1.miesto Cséfalvay Peter Kumite ml.žiaci do 26kg
2.miesto Glasnák Martin Kata 10-11r. začiatočníci



ABSOLÚTNY VÍŤAZ SLOVENSKÉHO POHÁRA 2017 (tri kolá)
Filip Suchý

 

BRATISLAVSKÝ POHÁR AKKB - Viničné- 30.4.2017
Miesto Meno Kategória
1 Valová Annamária Kata 12-13 rokov
1 Glasnák Martin Kata 10-11r. začiatočníci
1 Buchman Michal Kumite 10-11 r. do 35kg začiatočníci
1 Tahotná Petra Kumite 8-9 rokov -32kg začiatočníčky
1 Suchá Bianka Kumite OPEN  14-15 r.
2 Glasnák Martin Kumite  10-11 r.do 30 kg začiatočníci
2 Buchman Michal Kata 10-11r. začiatočníci
2 Suchá Bianka Kata  14-15 roční
2 Prievozník Šimon Kumite 12-13 rokov nad 55kg
3 Železňáková Viktória Kumite 10-11r. nad 40kg. ziatočníčky
3 Suchý Filip Kumite 10-11 r. do 30kg pokročilí
3 Mitošinková Liana Kumite  12-13 rokov nad 50kg
3 Joštic Lukáš Kumite 12-13 r. do 45 kg
3 Kolnik Daniel Kumite 12-13 rokov nad 55kg






GRAND PRIX - ČADCA - 29.4.2017
Miesto Meno kategória
1 Cséfalvay Pavol Kumite 8-9 rokov -26kg začiatočníci
2 Cséfalvay Peter Kumite 8-9 rokov -26kg začiatočníci
2 Suchý Filip Kumite 10-11 r. do 30kg pokročilí
3 Tahotná Petra Kumite 8-9 rokov -32kg začiatočníčky






BRATISLAVSKÝ POHÁR DETÍ A MLÁDEŽE 4.KOLO - Viničné- 23.4.2017
Miesto Meno kategória
1 Valová Annamária Kata mladšie dorastenky 12-13 rokov
1 Buchman Michal Kumite starší žiaci 10-11r do 40kg začiatočníci
1 Cséfalvay Pavol Kumite mladší žiaci 8-9r do 26kg začiatočníci
1 Cséfalvay Peter Kumite mladší žiaci 8-9r do 30 kg začiatočníci
2 Buchman Michal Kata starší žiaci 10-11r začiatočníci
2 Glasnák Martin Kumite starší žiaci 10-11r do 35 kg začiatočníci
2 Suchý Filip Kumite starší žiaci 10-11r do 30kg pokročilí
2 Mitošinková Liana Kumite mladšie dorastenky 12-13r nad 50kg
3 Joštic Tomáš Kumite mladší dorastenci 12-13r do 45 kg
3 Klement Marko Kumite mladší dorastenci 12-13r do 55kg
3 Kolnik Daniel Kumite mladší dorastenci 12-13r nad 55kg
3 Kolnik Daniel Kata mladší dorastenci 12-13 rokov
3 Prievozník Šimon Kata mladší dorastenci 12-13 rokov
3 Tahotná Petra Kumite mladšie ž. 8-9r do 32kg začiatočníčky






GALANTA CUP 2017 - Galanta 22.4.2017
Miesto Meno kategória
3 Prievozník Šimon Kata chlapci 14-15 rokov
3 Suchý Filip Kumite chlapci 10-11 rokov do 30kg
3 Tahotná Petra Kumite dievčatá 8-9 rokov do 35kg






SLOVENSKÝ POHÁR ŽIAKOV STARÁ ĽUBOVŇA  1.4.2017
1.miesto Filip Suchý KUMITE   st. žiaci  do 30kg
3miesto Pavol Cséfalvay KUMITE 8-9r - 26kg začiatočníci
3.miesto Peter Cséfalvay KUMITE 8-9r - 26kg začiatočníci






SLOVENSKÝ POHÁR ŽIAKOV ŠTÚROVO 4.3.2017
2.miesto Martin Glasnák KATA st.žiaci začiatočníci
2.miesto Filip Suchý KUMITE   st. žiaci  do 30kg
3miesto Pavol Cséfalvay KUMITE 8-9r - 26kg začiatočníci
3.miesto Peter Cséfalvay KUMITE 8-9r - 26kg začiatočníci






SLOVENSKÝ POHÁR ŽIAKOV TRENČÍN 11.2.2017
1.miesto Martin Glasnák KATA st.žiaci začiatočníci
1.miesto Pavol Cséfalvay KUMITE ml. žiaci začiatočníci
2miesto Filip Suchý KUMITE   st. žiaci  do 30kg
3.miesto Peter Cséfalvay KUMITE 8-9r - 26kg začiatočníci






BRATISLAVSKÝ POHÁR 3.KOLO BÚK 5.2.2017 - Viničné
1.miesto Cséfalvay Peter Kumite ml. žiaci - 26 kg
2.miesto Cséfalvay Pavol Kumite ml. žiaci - 26 kg
2.miesto Michal Buchman KATA st.žiaci - začiatočníci
2.miesto Annamária Valová KATA -  ml.dorky
2.miesto Mitošinková Liana KUMITE ml. dorky +50kg
2.miesto Šimon Prievozník KATA ml.dorci
3.miesto Bianka Suchá KATA kadetky
3.miesto Bianka Suchá KUMITE  kadetky  -54kg
3.miesto Filip Suchý KUMITE st.žiaci -30kg
3.miesto Železnáková Viktória KUMITE  st.žiačky -40kg
3.miesto Lukáš Joštic KUMITE  ml. dorci  -45kg



LIGA TALENTOV 11.12.2016 - PIEŠŤANY
1.miesto Matej Lukačovič KIHON IDO biele opasky
1.miesto Dominika Piešťanská KATA -  9 a 8.  kyu
1.miesto Michal Buchman KATA -  7. a 6. kyu
1.miesto Annamária Valová KATA -  5. a 3. kyu
1.miesto Peter Cséfalvay KUMITE ml. žiaci do 27kg
1.miesto Železnáková Viktória KUMITE ml. žiačky  do 32kg
1.miesto Filip Suchý KUMITE   st. žiaci  do 36kg
1.miesto Bianka Suchá KUMITE  ml.dorci  do 55kg
1.miesto Šimon Prievozník KUMITE  ml.dorci  nad 55kg
1.miesto Bianka Suchá KUMITE  ml. dorky  do 50kg
2.miesto Nela Mečírová KIHON IDO  (biele opasky )
2.miesto Dávid Grznár KATA -  9 a 8.  kyu
2.miesto Martin Glasnák KATA -  7. a 6. kyu
2.miesto Adam Krajčovič KUMITE ml. žiaci do 27kg
2.miesto Ema Bušíková KUMITE ml. žiačky  do 32kg
2.miesto Michal Buchman KUMITE   st. žiaci  do 36kg
2.miesto Martin Mešenec KUMITE  ml.dorci  do 55kg
2.miesto Tomáš Sokolovský KUMITE  ml.dorci  nad 55kg
2.miesto Liana Mitošinková KUMITE  ml. dorky  do 50kg
3.miesto Daniel Bero KATA -  9 a 8.  kyu
3.miesto Gregor Horňák KATA -  7. a 6. kyu
3.miesto Daniel Kolnik KATA -  5. a 3. kyu
3.miesto Šimon Prievozník KATA -  2. a 1. kyu
3.miesto Daniel Bero KUMITE ml. žiaci do 27kg
3.miesto Peter Cséfalvay KUMITE ml. žiaci  do 33kg
3.miesto Petra Tahotná KUMITE ml. žiačky  do 32kg
3.miesto Martin Glasnák KUMITE   st. žiaci  do 36kg
3.miesto Šimon Prievozník KUMITE  ml.dorci  do 55kg
3.miesto Daniel Kolnik KUMITE  ml.dorci  nad 55kg



GRAND PRIX BRNO 19.11.2016
1.miesto Marián Današ kata juniori
1.miesto Annamária Valová kata ml.dorky
1.miesto Marek Machovič kata ml.dorci
1.miesto Bianka Suchá kumite nad 46kg
2.miesto Liana Mitošinková kata ml.dorky
3.miesto Samuel Potrok kata ml.dorci
3.miesto Marko Klement kumite
3.miesto Bianka Suchá kata st.dorky



1.kolo Bratislavského pohára AKB 19.11.2016
3.miesto Ema Bušíková kata 8-9r
3.miesto Peter Cséfalvay kata 8-9r
3.miesto Artur Halo kata 10-11r
3.miesto Peter Cséfalvay kumite ml.žiaci
3.miesto Pavol Cséfalvay kumite ml.žiaci
3.miesto Viktória Železňáková kumite ml.žiačky






GRAND PRIX OSTRAVA 5.11.2016
3.miesto Šimon Prievozník kata kadeti do 16r.






BÚK 1.kolo Viničné 2.10.2016
1.miesto Daniel Kolnik kumite do 12 rokov +50kg
2.miesto Filip Suchý kumite do 11r.-30kg
3.miesto Bianka Suchá kumite do 12r.-45kg
 
2011 SEIGOKAN © Firma WebSupport.sk sponzoruje tento hosting