www.99theme.com
www.99theme.com

V Ý S L E D K Y   2 0 1 5 / 2 0 1 6

KARATE CUP  - 28.5.2016 - BRVNIŠTE
3.miesto Pavol Cséfalvay
PN kata ml.žiaci
3.miesto Peter Cséfalvay PN kata ml.žiaci
2.miesto Peter Cséfalvay PN kumite ml.ž. do 28kg
3.miesto Pavol Cséfalvay PN kumite ml.ž. do 28kg

Blanenský pohár - 28.5.2016 - BLANSKO
2.miesto Martin Glasnák PN kata 8.kyu
3.miesto Michal Buchman PN kata 8.kyu
1.miesto Annamária Valová PN kata ml.žiačky
3.miesto Daniel Kolnik PN kata st.žiaci
3.miesto Filip Kaleta PN kata ml.žiaci
2.miesto Filip Kaleta PN kumite ml.ž. -36kg
2.miesto Samuel Potrok PN kata ml.žiaci
2.miesto Marko Klement PN kumite st.ž. -50kg
3.miesto Samuel Potrok PN kumite ml.ž. -36kg
2.miesto Daniel Kolnik PN kumite st.ž. +50kg
1.miesto Šimon Prievozník
VRB kata st.žiaci
1.miesto Šimon Prievozník VRB kumite st.ž. +50kg
1.miesto Bianka Suchá VRB kata st.žiačky
1.miesto Bianka Suchá VRB kumite st.žiačky


MAJSTROVSTVÁ BRATISLAVY - AKB  - 24.4.2016
1.miesto Annamária Valová PN Kata ml.žiačky




postup na Majstrovstvá Slovenska Poprad
KRAJSKÝ PŘEBOR - DUBŇANY - 24.4.2016
3.miesto Glasnák Martin VRB kata ml.žiaci 7-9 rokov
7.miesto Šurín Timotej PN kata ml.žiaci 7-9 rokov  (13)
3.miesto Bušíková Emma PN kata ml.žiačky 7-9 rokov
5.miesto Daniš Samko PN kata ml.žiaci 10-11 rokov
7.miesto Potrok Samuel PN kata ml.žiaci 10-11 rokov
5.miesto Mitošinková Lianka PN kata ml.žiačky 10-11 rokov
3.miesto Prievozník Šimon VRB kata st.žiaci
3.miesto Strečanský Michal PN kata st.žiaci
5.miesto Matúš Mjartan PN kata st.žiaci
7.miesto Machovič Marek VRB kata st.žiaci (17)
2.miesto Hrčková Nikoleta PN kata st.žiačky
3.miesto Salvianyová Elisabeth PN kata st.žiačky
2.miesto Špendelová Viktória PN kata dorastenky
1.miesto Suchý Filip VRB kumite ml.žiaci 7-9r BRH
3.miesto Novotný Juraj PN kumite ml.žiaci 7-9r BRH
3.miesto Svitana Richard PN kumite ml.žiaci 7-9r BRH
1.miesto Bušíková Emma PN kumite ml.žiačky BRH
1.miesto Potrok Samuel PN kumite ml.žiaci 10-11 BRH
1.miesto Mitošinková Liana PN kumite ml.žiačky 10-11r BRH
3.miesto Šmidová Nina VRB kumite ml.žiačky 10-11r BRH
3.miesto Klement Marko PN kumite st. žiaci 12-13r BRH
5.miesto Prievozník Šimon VRB kumite st. žiaci 12-13r BRH
7.miesto Buzek Adam VRB kumite st. žiaci 12-13r BRH
7.miesto Horváth Adam PN kumite st. žiaci 12-13r BRH
1.miesto Suchá Bianka VRB kumite st.žiačky 12-13r BRH
3.miesto Salvianyová Elisabeth PN kumite st.žiačky 12-13r BRH
3.miesto Špendelová Viktória PN kumite dorastenky
LIGA TALENTOV - DUBŇANY - 24.4.2016
3.miesto Glasnák Martin VRB Kata 9-10 let  8.-7.Kyu
3.miesto Glasnák Martin VRB kihon ido  9-10let  8.-7.Kyu
5.miesto Rafesberg Maxim VRB Kata 7-8 r.  8.-7. Kyu
7.miesto Tahotná Petra VRB Kata 7-8 r.  8.-7. Kyu
7.miesto Cséfalvay Peter PN Kihon Ido 9-10r

Majstrovstvá Bratislavy - 4.kolo BÚK - 17.4.2016 - Viničné
3.miesto Michal Buchman
PN kata ml.žiaci žačiatočníci
2.miesto Annamária Valová PN kata st.žiačky
1.miesto Šimon Prievozník VRB kata st.žiaci pokročilí
3.miesto Daniel Kolnik PN kata st.žiaci pokročilí
3.miesto Samuel Potrok PN kumite st.ž. -40kg
3.miesto Daniel Kolnik PN kumite ml.dorci. +55kg
1.miesto Bianka Suchá VRB kumite ml.dorky do 45kg
3.miesto Filip Suchý VRB kumite ml.žiaci do 28kg

Bratislavský pohár mládeže AKB - 20.3.2016 - Jablonové
2.miesto Emka Bušíková PN kata ml.žiačky žačiatočníci
2.miesto Martin Glasnák VRB kata ml.žiaci žačiatočníci
1.miesto Annamária Valová PN kata st.žiačky
1.miesto Daniel Kolnik PN kata st.žiaci do 6.kyu
2.miesto Samuel Daniš PN kata st.žiaci do 6.kyu
3.miesto Filip Kaleta PN kata st.žiaci do 6.kyu
3.miesto Samuel Potrok PN kata st.žiaci pokročilí
3.miesto Marko Klement PN kumite st.ž. -50kg
3.miesto Samuel Potrok PN kumite st.ž. -40kg
3.miesto Daniel Kolnik PN kumite st.ž. +40kg
3.miesto Martin Mešenec VRB kumite ml.dorci do 45kg
1.miesto Bianka Suchá VRB kumite ml.dorky do 45kg
1.miesto Bianka Suchá VRB OPEN
1.miesto Filip Suchý VRB kumite ml.žiaci do 28kg
3.miesto Filip Suchý VRB kumite st.žiaci do 33kg

Bratislavský pohár mládeže BÚK - 21.2.2016 - Viničné
1.miesto Daniel Kolnik
PN kata st.žiaci do 6.kyu
3.miesto Daniel Kolnik PN kumite st.ž. +40kg
3.miesto Samuel Potrok PN kata st.žiaci pokročilí
2.miesto Samuel Potrok PN kumite st.ž. -40kg
3.miesto Bianka Suchá
PN kumite ml.dorky do 45kg


LIGA TALENTOV - Myjava - 12.12.2015
Kihon ido
kumite ml.žiaci 8-9r. Do 30kg
Kovárová Timea KK Šaštín Cséfalvay Pavol Seigokan
Korchan Samuel Seigokan Železňáková Viktória Seigokan
Kubina Matej Stráže Suchý Filip Seigokan
Kata 8.kyu
kumite st.žiaci 10-11r  + 40kg
Glasnak Martin Seigokan Daniel Kolnik Seigokan
Buchman Michal Seigokan Samuel Potrok Seigokan
Cséfalvay Peter Seigokan Prievozník Šimon Seigokan
kata 7 a 6, kyu
kumite ml.dorky 12-13r nad 40kg
Kolnik Daniel Seigokan Bianka Suchá Seigokan
Daniš Samuel Seigokan Katarína Ilčíková Hanko kai
Suchá Bianka Seigokan Salviányová Elisabeth Seigokan
kata 5 a 4 kyu
kumite 12-13.r   - do 45kg
Machovič Marek Seigokan Ibrahim Omar Hanko kai
Valová Annamária Seigokan Horváth Adam Seigokan
Samuel Potrok Seigokan Mešenec Martin Seigokan
kata 3,2 a 1 kyu


Phan Filip Hanko kai

Sadloňová Adela Hanko kai

Kopáč Martin Hanko kai

SEIGOKAN CUP 2015 - 28.11.2015
1.miesto Sára Ďurechová VRB Kihon
2.miesto Oskar Akay PN Kihon
3.miesto Samuel Korchan PN Kihon
3.miesto Halo Artur PN Kihon
1.miesto Samuel Korchan PN Kihon - ido
2.miesto Sára Ďurechová VRB Kihon - ido
3.miesto Halo Artur PN Kihon - ido
3.miesto Patrik Gogoľ PN Kihon - ido
1.miesto Martin Glasnak VRB kata 8a9. kyu
2.miesto Michal Buchman PN kata 8a9. kyu
3.miesto Cséfalvay Peter PN kata 8a9. kyu
3.miesto Raffesberg Maxim VRB kata 8a9. kyu
1.miesto Daniel Kolnik PN kata 7a6. kyu
2.miesto Samuel Daniš PN kata 7a6. kyu
3.miesto Bianka Suchá VRB kata 7a6. kyu
3.miesto Horváth Adam PN kata 7a6. kyu
1.miesto Annamária Valová PN kata 5a4. kyu
2.miesto Marek Machovič VRB kata 5a4. kyu
3.miesto Viktória Špendelová PN kata 5a4. kyu
3.miesto Mikuláš Melicher PN kata 5a4. kyu
1.miesto Michael Gabovič PN kata 3,2 a 1.kyu
2.miesto Valentína Chudá PN kata 3,2 a 1.kyu
3.miesto Marián Današ PN kata 3,2 a 1.kyu
1.miesto Viktória Železňáková PN Kumite 8-10r do 28kg
2.miesto Nina Šmidová VRB Kumite 8-10r do 28kg
3.miesto Filip Suchý VRB Kumite 8-10r do 28kg
1.miesto Samuel Potrok PN kumite 10-11 r. nad 40kg
2.miesto Daniel Kolnik PN kumite 10-11 r. nad 40kg
3.miesto Šimon Prievozník VRB kumite 10-11 r. nad 40kg
1.miesto Bianka Suchá VRB kumite 12-13r nad 35kg
2.miesto Adam Horváth PN kumite 12-13r nad 35kg
3.miesto Matej Kabát PN kumite 12-13r nad 35kg

MAJSTROVSTVÁ BRATISLAVY BÚK - 15.11.2015 - Viničné
1.miesto Michael Gabovič PN kata st. dorci
1.miesto Michael Gabovič PN kata juniori
1.miesto Daniel Kolnik PN kata st.žiaci-začiatočníci
2.miesto Marián Današ PN kata st. dorci
2.miesto Daniel Kolnik PN kumite st.žiaci BRH
2.miesto Bianka Suchá VRB kumite ml.dorky do 45kg
2.miesto Viktória Špendelová PN kumite st.dorky BRH
3.miesto Marián Današ PN kata juniori
3.miesto Marián Današ PN kumite juniori
3.miesto Šimon Prievozník VRB kata st.žiaci-pokročilí
3.miesto Šimon Prievozník VRB kumite st.žiaci BRH

GRAND PRIX OSTRAVA - 1.11.2015
1.miesto Šimon Prievozník VRB kata 10-11r


GRAND PRIX BRNO - 3.10.2015
3.miesto Annamária Valová PN kata 10-11r
1.miesto Šimon Prievozník VRB kata 10-11r

 
2011 SEIGOKAN © Firma WebSupport.sk sponzoruje tento hosting