www.99theme.com
www.99theme.com

VÝSLEDKY   2 0 1 4 / 2 0 1 5

MAJSTROVSTVÁ EURÓPY EGKF - HEILBRONN 4-7.9.2014
3.miesto Michael Gabovič PN

kata 14-15r



 

MAJSTROVSTVÁ ČR GOJU RYU - 23.5.2015 - BRNO
2.miesto Annamária Valová PN kata 10-11r
3.miesto Šimon Prievozník VRB kata 10-11r

 

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA - 16.5.2015 - Sabinov
agility Annamária Valová PN celkové 1.miesto
3.miesto Annamária Valová PN kata 10-11r

 

GALANTA CUP - 25.4.2015 - Galanta
2.miesto Michael Gabovič PN kata 14-15r
3.miesto Michal Strečanský PN kata 12-13r
4.miesto Šimon Prievozník VRB kata 10-11r




POHÁR HANKOKAI  - 25.4.2015 - Senica
1.miesto Martin Glasnak VRB kihon ido chlapci
2.miesto Alex Bednár VRB kihon ido chlapci
3.miesto Emka Machovičová VRB kihon ido dievčatá
1.miesto Annamária Valová PN kata 7-6 kyu
3.miesto Samuel Potrok PN kata 7-6 kyu
1.miesto Ninka Šmidová VRB kumite 8-10r dievčatá
2.miesto Viktória Železňáková PN kumite 8-10r dievčatá
3.miesto Emka Bušíková PN kumite 8-10r dievčatá
1.miesto Roman Ročiak PN kumite 8-9r chlapci
2.miesto Filip Suchý VRB kumite 8-9r chlapci
3.miesto Juraj Novotný VRB kumite 8-9r chlapci
1.miesto Samuel Potrok PN kumite 10-11r chlapci
2.miesto Marek Machovič VRB kumite 10-11r chlapci
3.miesto Martin Mešenec VRB kumite 10-11r chlapci




1.kolo Národní pohár GR ČR - Bruntál - 11.4.2015
1.miesto Šimon Prievozník VRB kata 11r




3.kolo Slovenský pohár - Myjava - 11.4.2015
3.miesto Annamária Valová PN agility

 

2.kolo Slovenský pohár Komárno - 8.3.2015
1.miesto Annamária Valová PN agility
1.miesto Annamária Valová PN kata 10-11r
2.miesto Daniel Kolnik PN agility




1.kolo Národní pohár GR ČR - Hustopeče - 1.3.2015
2.miesto Šimon Prievozník VRB kata 11r
3.miesto Annamária Valová PN kata 11r




Slovenský pohár 1.kolo - Bratislava - 14.2.2015
1.miesto Annamária Valová PN agility 8-9r.
2.miesto Daniel Kolnik PN agility 10-11r.
3.miesto Samuel Potrok PN agility 10-11r.




AKB 1.kolo - Bratislava - 8.2.2015
1.miesto Annamária Valová PN kata 8-9r.
1.miesto Daniel Kolnik PN kata 10-11r.
1.miesto Denis Hadviga PN kata 8-9r.
2.miesto Marek Machovič VRB kata 10-11r.
2.miesto Samuel Potrok PN kata 10-11r.




Grand Prix Ostrava 2014     15.11.2014
1.miesto Michael Gabovič PN kata 14-15r
2.miesto Marián Današ PN kata 14-15r
2.miesto Annamária Valová PN kata U10 7.KYU
3.miesto Marek Machovič VRB kata U12
3.miesto Šimon Prievozník VRB kata U12
 
2011 SEIGOKAN © Firma WebSupport.sk sponzoruje tento hosting