www.99theme.com
www.99theme.com

VÝSLEDKY 2013/2014

GRAND PRIX SLOVAKIA OF YOUTH 2014 - 14.6.2014 - BRATISLAVA

3.miesto Michael Gabovič
PN kata 14-15r

MAJSTROVSTVÁ ČR GOJU RYU 10.5.2014 - BRNO

2.miesto Michael Gabovič
PN kata 12-14r
3.miesto Marián Današ
PN kata 12-14r
3.miesto Šimon Prievozník
Vrb kata   9-11r

II. kolo Majstrovstvá ZÚK - 19.4. 2014 - Myjava

1.miesto Daniel Kolnik
PN kihon ido
2.miesto Annamaria Valová
PN kihon ido
3.miesto Matúš Mjartan
PN kata 7-6 kyu
3.miesto Marek Machovič VRB kumite -11r
4.miesto Marek Machovič VRB kata 7-6 kyu
4.miesto Marko Klement PN kihon ido
4.miesto

Nikolaj Stanček

PN kumite - 11r

I. kolo Majstrovstvá ZÚK - 23.3. 2014 - Senica

1.miesto Marek Machovič
VRB kata 7-6.kyu
2.miesto Matúš Mjartan
PN kata 7-6.kyu
3.miesto Martin Mešenec
VRB kumite -11r
4.miesto
Gabriel Korman
PN kumite +11r

II. kolo Národný pohár GR ČR - 15.3. 2014 - Hustopeče

2.miesto Michael Gabovič PN kata dorci
2.miesto Michael Gabovič PN kata juniori
3.miesto Marián Današ
PN kata dorci
1.miesto
Denis Hadviga
PN kata žiaci

I. kolo Národný pohár GR ČR - 22.2. 2014 - Hodonín

1.miesto Michael Gabovič PN kata dorci
3.miesto Michael Gabovič PN kata juniori
2.miesto Šimon Prievozník
VRB kata st.žiaci
3.miesto
Marek Machovič
VRB kata st.žiaci

BÚK - Viničné  -  2.2.2014

2.miesto

Marek Machovič

VRB

kata ml.žiaci

3.miesto

Michal Strečanský

PN

kata st.žiaci

3.miesto

Michal Strečanský

PN

kata ml.dorci

2.miesto

Šimon Prievozník

VRB

kata st.žiacid

3.miesto

Michael Gabovič

PN

kata st.dorci

1.miesto

Michael Gabovič

PN

kata juniori

2.miesto

Marián Današ

PN

kata juniori

AKB - Bratislava  -  1.2.2014

1.miesto Marek Machovič
VRB kata ml.žiaci
2.miesto Michael Gabovič PN kata ml.dorci
4.miesto Šimon Prievozník
VRB kata st.žiaci

SEIGOKAN CUP - 21.12.2013 - Myjava

biele opasky Kihon a kihon-ido

Kumite 7-8 roční
1.miesto Daniel Kolnik PN
1.miesto Michal Mičica PN
2.miesto Annamária Valová PN
2.miesto Nina Šmidová PN
3.miesto Andrej Končír PN
3.miesto Timko Šurín PN
špecial Viktória Železňáková PN
špecial Alex Bertoli VRB
KATA 8.kyu


Kumite 9-10 roční
1.miesto Samuel Potrok PN
1.miesto Šimon Prievozník VRB
2.miesto Timko Šurín PN
2.miesto Marek Machovič VRB
3.miesto Christopher Svitok VRB
3.miesto Martin Mešenec VRB
KATA 7a6. kyu

Kumite 11-12 roční
1.miesto Šimon Prievozník VRB
1.miesto Christopher Salviány PN
2.miesto Marek Machovič VRB
2.miesto Matej Kabát PN
3.miesto Christopher Salviany PN



AKB II. kolo 14.12. 2013  -  Bratislava

2.miesto Michael Gabovič PN kata st.dorci
3.miesto Marek Machovič
VRB kata st.žiaci
3.miesto Šimon Prievozník
VRB kata st.žiaci
4.miesto
Denis Hadviga
PN kata st.žiaci

VIENNA OPEN 2013  -  19.10.2013

3.miesto Michael Gabovič PN kata U14
3.miesto Michal Strečanský
PN kata U12
4.miesto Šimon Prievozník
PN kata U10

BÚK 2.kolo  -  17.11.2013

3.miesto Michael Gabovič PN kata 12-13r
2.miesto Michal Strečanský
PN kata 10-11r

 
2011 SEIGOKAN © Firma WebSupport.sk sponzoruje tento hosting