www.99theme.com
www.99theme.com

VÝSLEDKY 2010 - 2013


GRAND PRIX BRNO 15.6.2013 - BRNO

 

2.miesto Gabriel Korman PN kata ml.žiaci
3.miesto Michal Strečanský PN kata ml.žiaci
3.miesto Marián Današ
PN kata st.žiaci
3.miesto Michael Gabovič PN kata st.žiaci
4.miesto Šimon Prievozník VRB kata ml.žiaci

Galanta karate cup 2013 27.4. 2013

2.miesto Michael Gabovič PN kata 14-15r.
3.miesto Marián Današ
PN kata 14-15r.

Majstrovstvá AKB a 4.kolo AKB  7.4.2013

3.miesto Michael Gabovič PN kata 12-13r.
3.miesto Marián Današ
PN kata 12-13r.
3.miesto Adam Masár
PN kumite 13r.


LIGA TALENTOV SEIGOKAN-HANKOKAI - 27.1.2013 - Myjava

1.miesto Michael Gabovič PN kata 7a6.kyu
2.miesto Valentína Chudá PN kata 7a6.kyu
3.miesto Michal Strečanský PN kata 7a6.kyu
4.miesto Alex Jánoška PN kata 7a6.kyu
2.miesto Viktória Špendelová PN kata 8.kyu
3.miesto Martin Krištof MY kata 5a3.kyu

II.kolo AKB- Bratislava - 15.12.2012

1.miesto         Michael Gabovič    kata ml.dorci


SEIGOKAN CUP - 9.12.2012 - Myjava .........

biele opasky Kihon a kihon-ido

1.miesto        Matúš Ťapušik          PN

2.miesto        Šimon Prievozník      VRB

3.miesto        Adam Horváth          PN

3.miesto        Martin Lago               VRB

KATA 8.kyu

1.miesto        Šimon Makara          PN

2.miesto        Hadviga Denis          PN

3.miesto        Mičica Michal            PN

KATA 7a6. kyu

1.miesto         Michael Gabovič     PN

2.miesto         Šimon Mareček       MY

3.miesto         Michal Strečanský  PN

KUMITE 9-10 roční

1.miesto     Michal Strečanský  PN

2.miesto     Matej Kabát            PN

3.miesto     Gabriel Korman       PN

3.miesto     Juraj Londák           MY

KUMITE 12-13 roční

1.miesto     Marián Današ        PN

2.miesto     Chris Salviány       PN

3.miesto     Adam Masár          PN

Vienna Open - Viedeň  10.11.2012

Patrik Višňovský
kata nad 18r.
3.miesto
Valentína Chudá
kata do 14r.
4.miesto
Šimon Mareček
kata do 10r.
4.miesto

Otvorené majstrovstvá Shito ryu -Nové Zámky  26.5.2012

Martin Krištof kata st.žiaci 2.miesto
Juraj Janovíček kata st.žiaci 3.miesto
Ivan Pančiak kata juniori 3.miesto

4.kolo AKB Bratislava 5.máj 2012

meno kategória

Peter Mitana Kata chlapci 3.miesto PIEŠŤANY
Michal Strečanský Kata ml.žiaci 3.miesto PIEŠŤANY
Krištof  Martin Kata st.žiaci 2.miesto Myjava
Janovíček Juraj Kata st.žiaci 1.miesto Myjava
Ivan Pančiak Kata ml. dorci 2.miesto Myjava
Jakub Samek Kata ml. dorci 3.miesto Myjava
Chudá Valentína Kata ml.dorky 3.miesto PIEŠŤANY
Daniela Kusá Kata ml.dorky 2.miesto PIEŠŤANY
Nina Kučerová Kata juniorky 2.miesto PIEŠŤANY
Konvická Laura Kata juniorky 1.miesto PIEŠŤANY

III.kolo AKB Bratislava 31.3.2012

Juraj Janovíček

kata 10-11 r.

1.miesto

Martin Krištof

kata 10-11 r.

2.miesto

Valentína Chudá

kata 12-13 r.

2.miesto

Daniela Kusá

Laura Konvická

Michal Strečanský
Alex Jánoška

kata 12-13 r.

kata 16-17 r.

kata 8-9 r.
kata 10-11 r.

3.miesto

3.miesto

4.miesto
4.miesto

LIGA TALENTOV - Piešťany 12.2.2012

Kihon ido biele opasky
1. Švrčková Jana         - Hanko kai Senica
2. Súdorová Veronika  - Seigokan Vrbové
3. Súdorová Katarína   - Seigokan Vrbové

Kihon ido 8.kyu
1.Tĺčiková Natália      - Seigokan Myjava
2. Bača Jozef            - CVČ Ahoj Piešťany
3. Samek Jakub        - Seigokan Myjava

Kata 8.kyu
1.Hrčková Anna         - CVČ Ahoj Piešťany
2.Bača Jozef             - CVČ Ahoj Piešťany
3.Chudá Valentína     - Seigokan Piešťany

Kata 7a6 kyu
1. Strečanský Michal  - Seigokan Piešťany
2. Sadloňová Adela     - Hanko kai Senica
3. Kučerová Nina        - Seigokan Piešťany

 

Kata 5a4 kyu
1. Adam Bača           - Hanko kai Senica
2. Liliana Koporcová   - Hanko kai Senica
3. Mairoslav Chalko   -  Hanko kai Senica

Ceny do súťaže venovali:
COPY centrum Senica
Peter Bača    - Senica
Seigokan

SEIGOKAN CUP - 4.12.2011 - Myjava ...........KIHON IDO A KATA

 

7-8r. – biele opasky

1.miesto              Peter Mitana

2.miesto              Šimon Mareček

3.miesto              Juraj Londák

3.miesto              Viktória Kubicová

9-12r. – biele opasky

1.miesto              Valentína Chudá

2.miesto              Matej Piešťanský

3.miesto              Gabriel Korman

3.miesto              Zuzana Siváková

15-17r. – biele opasky

1.miesto              Michal Londák

2.miesto              Laura Konvická

3.miesto              Daniela Malečková

3.miesto              Jana Málková

8.kyu –  9 roční

1.miesto              Michal Strečanský

2.miesto              Nikoleta Hrčková

3.miesto              Alex Jánoška

 

8.kyu – 11-13r.

1.miesto              Marián Danáš

2.miesto              Peter Kusý

3.miesto              Daniela Kusá

3.miesto              Jakub Samek

7-5.kyu

1.miesto              Tomáš Holič

2.miesto              Jakub Jankových

3.miesto              Ján Lehuta

3.miesto              Alžbeta Pekníková


GRAND PRIX BRNO - 4.6.2011 - Brno

Juraj Janovíček

kata 10-11 r

3.miesto

Kristián Mockovčiak

kata 16-17r.

1.miesto

Richard Kubica

kata seniori

3.miesto

Patrik Višňovský

Višňovský,Kubica,
Mockovčiak

kata seniori

kata team

3.miesto

2.miesto

Senický pohár 22.5. 2011

Jakub Samek

Peter Kusý

kihon ido

biele obi

2.miesto

3.miesto

Ivan Pančiak

kata 5-4.kyu

2.miesto

Martin Krištof

kata 5-4.kyu

3.miesto

Kristián Mockovčiak

kata 3-2.kyu

3.miesto

Majstrovstvá Bratislavy detí,žiakov a ml.dorcov 27.3.2011 - PEZINOK

Juraj Janovíček

kata st.žiaci

1.miesto

Ivan Pančiak

kata st.žiaci

3.miesto

Martin Krištof

kata juniori

4.miesto

Kristián Mockovčiak

kata st.dorci

1.miesto

Majstrovstvá Bratislavy seniorov   13.2.2011 - BRATISLAVA
Otvorený turnaj detí a mládeže. Bratislavský pohár 3kolo.

Martin Krištof

kata st.žiaci

1.miesto

Ivan Pančiak

kata st.žiaci

2.miesto

Richard Kubica

kata juniori

2.miesto

Kristián Mockovčiak

kata st.dorci

3.miesto

Seigokan-Hankokai – Liga talentov 30.1.2011 Myjava

Ivan Pančiak

kata 5 a 4 kyu

1.miesto

Juraj Janovíček

kata 5 a 4 kyu

2.miesto

Patrik Višňovský

kata juniori

1.miesto

Patrik Osuský

kata juniori

2.miesto

Richard Kubica

kata juniori

3.miesto

Majstrovstvá SR  18.12.2010 - Nové Zámky

Patrik Osuský

kata juniori

4.miesto

Juhomoravský krajský prebor mládeže 13.11.2010 - BRNO

Juraj Janovíček

kata ml.žiaci

2.miesto

Roman Holota

kata ml.žiaci

2.miesto

Patrik Osuský

kata juniori

2.miesto

Richard Kubica

kata juniori

3.miesto

Majstrovstvá Slovenskej asociácie šito ryu - 29.5.2010 - Nové Zámky

Juraj Janovíček

kata ml.žiaci

1.miesto

Martin Krištof

kata ml.žiaci

2.miesto

Richard Kubica

kata juniori

3.miesto

Patrik Osuský

kata juniori

3.miesto

 
2011 SEIGOKAN © Firma WebSupport.sk sponzoruje tento hosting